Álláslehetőségek

ÁLLÁSLEHETŐSÉG

Szeretnél hozzánk csatlakozni? Most itt a lehetőség! :)

ANGOL NYELVTANÁRT keresünk részmunkaidőben kisvárdai iskolánkba.

Szakmai elvárások, előnyök:

  • angol nyelvtanári diploma
  • tényleges magas szintű angol nyelvtudás
  • tanítási tapasztalat (egyéni, csoportos) - előny
  • számlaképesség - előny

Egyéb elvárt készségek:

  • pozitív, fiatalos, lendületes személyiség
  • segítőkész hozzáállás
  • rugalmasság
  • jó kommunikációs készség

Feladatok:

  • angol nyelv tanítása kezdőtől felsőfokig
  • tanfolyami órákhoz tartozó adminisztráció

Amit kínálunk:

  • heti 10-15 órában foglalkoztatás
  • versenyképes fizetés
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • összetartó, szakmailag kompetens csapat

Jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal és motivációs leveleddel a kisvarda@katedra.hu e-mail címre várjuk.

Kapcsolat

Kövess minket

Vélemények

„Immáron a hetedik alkalommal veszek részt a képzésen. Nagyon jól érzem magam az órákon. A tanárnő oktatása számomra érthető, ezenkívül türelmes és segítőkész is.

"Teljesen kezdőként nagyon megnyugtató jó közösségben tanulni. A felkészült tanárnő jó előadó készsége sokat segít az idegen nyelv elsajátításában.

Nagyon meg voltam elégedve mindennel, az időbeosztással, a rugalmassággal és főként az oktatás színvonalával. Két tanárt ismertem meg, mindketten nagyon felkészültek és kiváló pedagógusok.

"Aranyosak és segítőkészek a tanárok, a diákokkal együtt. Amióta ide járok jobban tudok a külföldi ismerőseimmel beszélgetni."

"Azért szeretek ide járni mert itt nagyon kedves, barátságos és segítőkész mindenki. Az órák nagyon jó hangulatban telnek és persze mindenki számíthat segítségre ha nem ért valamit.

"A saját tempónkban haladhatunk a tanulmányainkban. 4 hónap alatt többet tanultam, mint a középiskolában. "

„Minden ember számára fontos lehet az idegen nyelv tanulása. Úgy érzem a Katedra Nyelviskolában kitűnő munka folyik. A légkör barátságos, a tanárok jól képzettek.

"A kis létszámú csoportokban könnyű a tanulás, és az óra pörgős, nem unatkozom, és tudunk beszélni. Szerintem a Katedra egy nagyon jó hely, ahol még a tanulás is élvezetes és sose unalmas.

"Nagyon jó a tanár, kellemes a légkör és színvonalas az oktatás. Sokat fejlődtem."

"A Katedra Nyelviskola nagyon családias légkört teremt illetve a tanárok alaposan felkészültek az órákra és a maximumot nyújtják a diákok számára!